Forum graficzne g4u - inny wymiar grafiki... Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja  Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Aquarium TV
Autor Wiadomość
SonicRider
User

Poziom: 4
HP: 0/61
 0%
MP: 29/29
 100%
EXP: 6/11
 54%
Wysłany: 2010-05-04, 15:23   Aquarium TV

Jedna z ostatnich wytworow mojej wyobrazni, oczywiscie komentarze mile widziane :D

Kazu
Moderator

Poziom: 27
HP: 35/1795
 2%
MP: 857/857
 100%
EXP: 55/83
 66%
Wysłany: 2010-05-04, 15:50   

Super pomysl, i ogolem dosc tworczy (kreatywny, oryginalny) projekt.
Ale pod wzgledem wykonania jest juz troche gorzej, zwykle przedmioty ktore znajduja sie pod woda sa znieksztalcone i wieksze (poniewaz woda dziala troszke jak lupa)
Widac ze chmury w tle to brush'e (sam ich kiedys uzywalem) polecam po prostu w tle uzyc dobrze dopasowanego stocka.
Nie wiem czemu pecherze powietrza leca w gore (strone chmur), nie wyglada to dobrze ;)
Ryby pod woda nie pasuja do otoczenia (dostosuj je pod kolor wody) polecam w tym przypadku photofiltra ;)
Jeden z brushow chmury naszedl Ci na drzewo (badz w wczesniejszym stocku, z ktorego mam nadzieje to wyciales swiecilo slonce od gory) wybielajac czesc drzewa, to dobrze za dobrze nie wyglada, nadaj lepiej drzewu jaskrawosci ;)

Po za tym jeszcze raz gratulacje pomyslu ;)

pozdrawiam i czekam na wiecej ;)

kolas
User

Poziom: 21
HP: 9/996
 1%
MP: 475/475
 100%
EXP: 52/56
 92%
Wysłany: 2010-05-04, 18:24   

Fakt, pomyslowa manipulacja, chociaz kilka bledow w tym zauwazylem. Wiekszosc w sumie opisal juz Kazu, wiec moge sie powtorzyc. To, co najbardziej razi mnie w oczy, a nie powinno razic ludzi, ktorzy na co dzien stycznosci z grafika nie maja, to malo ostre fale i babelki na planie pierwszym. Odstaja one troche od tych znajdujacych sie w srodku telewizora. Te pierwszoplanowe moglyby miec troche jasniejszy kolor i byc bardziej przezroczyste, jednakze tak jak mowie, normalny uzytkownik raczej tego nie zauwazy, wiec to troche "czepialski" blad.

Rybki wygladaja troche plasko, jakby prosto wklejone jako stock, przydaloby im sie rzucic jakis odcien wodny, albo wiarygodne oswietlenie, aby nadac im odrobine realistycznosci ;')

Oprocz tego wspomniany juz brush chmury, ktora chamsko wcisnela sie na biedne zielone drzewko :'D

Gratki za pomysl ;')

mako
User

Poziom: 2
HP: 0/30
 0%
MP: 14/14
 100%
EXP: 5/8
 62%
Wysłany: 2010-05-17, 19:16   

Masz niesamowita oraz fantastyczna wyobraznie bardzo ci jej zazdroszcze, gdyz ja czegos takiego nie umiem bo nie mam ani troche fantazji w sobie. Tapeta jest fantastyczna.
To drzewo na telewizorze jest niesamowite, nie umiem okreslic twojej pracy innymi slowami, zabraklo mi slow. Ciekawe jak by to wygladalo z telewizorem plazmowym :) .
Nie znam sie na tapetach ale jakos probuje ocenic.
Pomyslales o wszystkim shock ryby, ptaki, wszystko. Dla mnie to jest na 10/10 fantastyczne.

Odpowiedz do tematu