Forum graficzne g4u - inny wymiar grafiki... Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja  Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
foto by faCio !
Autor Wiadomość
Kazu
Moderator

Poziom: 27
HP: 35/1795
 2%
MP: 857/857
 100%
EXP: 55/83
 66%
Wysłany: 2010-04-13, 20:36   

Ramka do wywalenia, co juz napewno zdazyles zaowazyc po wypowiedziach tych u gory nad moim postem...
Pies... pies jak pies, moze i ladny (piekny) ale nic w tym takiego super. Staraj sie uchwycic cos co ludzie widza rzadko, co gdy ludzie widza przechodza ich ciarki, wyzwala w czlowieku jakies emocje albo ludzkie oko nie moze tego objac, zobaczyc... chodzi o jakas jedna klatke, chwile.. cos innego. Co Ja psa nie widzialem nigdy ^^ ? :P
Czekam na cos przez co spadne z krzesla (chodz jak tak na nie patrze to i tak zaraz sie rozsypie =/)

pzdr KZ ;)

mlody_12
User

Poziom: 15
HP: 0/488
 0%
MP: 233/233
 100%
EXP: 32/35
 91%
Wysłany: 2010-04-14, 18:02   

Biedronka, bardzo fajna ostrosc i kolor owej modelki, jasne oswietlenie daje pozytywne skojarzenia z latem czy wiosna - Pozytywnie

Ta uliczka tez jest ok, jednak jezeli zdecydowales sie na B&W to lepiej wygladalo by ciemniejsze, lepszy klimacik by sie tworzyl ^^

Ostatni kadr jakos mi nie przypada. Nie lubie fotografii zwietrzat domowych, do tego od w dosc prosty sposob. Przyciemnione boki zupelnie nie pasuja do kolorkow - jasny, zielony czy bialy/szary.

Milego focenia, i czekamy na nowe ;)

kolas
User

Poziom: 21
HP: 9/996
 1%
MP: 475/475
 100%
EXP: 52/56
 92%
Wysłany: 2010-04-14, 20:02   

Oceniam psiaka ;')
Wiec winietka do wywalenia.. Znaczy sie winieta mi pasuje do czegos powaznego, makro lub do obrazkow w stylu retro. Moze tylko ja mam takie podejscie do efektu winietowania, nie wiem, ale mam :'D

Foto poprawne, tlo dosc przyjemne, ladne. Troche zwyczajne, wiec pobawilbym sie w inny kadr, inna perspektywe, nie wiem, hm.. Jakies zblizenie na oczy, nos, czy cos? :'D Kurde on sie tak ladnie patrzy.. xd

Ale foto technicznie w moim odczuciu poprawne ;')
...aczkolwiek mozna bylo je chwycic w sposob ciekawszy ;]

Odpowiedz do tematu