Forum graficzne g4u - inny wymiar grafiki... Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja  Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Logo + grafika ramek i tla - portal internetowy cbradio.pl
Autor Wiadomość
cbradio.pl
User

Poziom: 1
HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 0/9
 0%
Wysłany: 2007-10-28, 17:58   Logo + grafika ramek i tla - portal internetowy cbradio.pl

Na poczatek to sie przywitam serdecznie, gdyz jest to moj pierwszy post na Waszym forum.

Lubie konkrety wiec od razu przejde do sedna sprawy. Prowadze portal (strone internetowa - jak kto woli) o dzwiecznej nazwie www.cbradio.pl i jako ze jestem inzynierem caly czas mi czegos w nim brakuje. Wyglad byl zmieniany kilka razy - a jednak nie jest to to czego oczekuje. Grafika zajmuje sie w sposob bardziej techniczny i lepiej ona wyglada na papierze niz na ekranie.

Co potrzebuje

- zmiany banera glownego, a co za tym idzie na pewno i calej otoki ponizej jego. Strona wykorzystuje PHP Nuke i mozna by powiedziec ze jest wiele skorek - ale nie chce sie powtarzac. Chcialem wkomponowac radio - dzialajace - czyli z pokretelkami, przyciskami etc. w banner ale nie jestem az tak biegly w dzialaniu Photoshopa - zapewne na tym forum jest wielu specjalistow. Nie musi to byc Flash.
- kolorystyke pozostawiam inwencji tworczej grafika - aczkolwiek mam jakies swoje przemyslenia - strona musi sie rzucac graficznie w oczy :)
- rzecz nastepna to logo strony - strona tak naprawde nadal nie posiada loga. Zaznacze tylko ze ma to byc logo ktore bedzie ladnie wygladalo na ekranie, ale i rowniez na naklejkach, koszulkach, samochodzie etc. - musi to byc prosta forma grafiki, ale zarazem informujaca odbiorce iz ma do czynienia akurat z CB radiem.

Oczywiscie wszystkie sprawy sa do obgadania.

kontakt - marek@cbradio.pl lub GG

PS: nie napisalem o najwazniejszym :) - oczywiscie jesli ktos sie zdecyduje i podejmie stworzenia czegos nowego na moim portalu - forma zaplaty jest do dogadania - moze to byc gotowka, moze to byc reklama na mojej stronie, etc. (zastrzegam sobie tylko prawo do wylacznosci projektu i jeszcze jedna rzecz - znam wiele skorek na php Nuke ktore mozna kupic w internetowych sklepach - nie chodzi mi o cos takiego - chodzi mi o Wasza wene tworcza).

Odpowiedz do tematu