Regulamin

Zasady Ogólne

1. Na portalu tutorials24.pl działają zasady ogólnego szacunku do każdego użytkownika tego portalu.

2. Zabronione jest publikowanie treści nielegalnych oraz zamieszczania linków do stron o tematyce warezowej, torrentowej, pornograficznej czy rasistowskiej i innych stron tego typu, które są powszechnie zakazane w prawie polskim bądź niestosowne.

3. Zabronione jest wykorzystywanie portalu do rozsyłania wszelkiego rodzaju spamu lub reklamowania produktów, usług czy innych stron internetowych wliczając w to fora, sklepy itd.

4. Reklama na portalu tutorials24.pl może zostać umieszczona tylko i wyłącznie po ustaleniu tego z załogą.

5. Osoby, które działają na szkodę portalu tutorials24.pl bądź zostaną podejrzane o tego typu działalność mogą liczyć się ze zablokowaniem konta, nawet bez ostrzeżenia.

6. Rejestrując się na portalu tutorials24.pl wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail od administracji.

7. Rejestracja na portalu tutorials24.pl oraz korzystanie z niego jest całkowicie darmowe.

8. Rejestracja na portalu jest równoznaczna z zaakceptowaniem całego regulaminu.

9. Administracja zastrzega sobie prawo do modyfikacji regulaminu bez informowania o tym użytkowników.

10. Administracja portalu tutorials24.pl nie bierze odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez błąd w tutorialu, któregoś użytkownika, bądź nieumiejętne wykorzystanie go przez innych użytkowników.

11. Użytkownicy, rejestrując się, wyrażają zgodę na otrzymywanie e-maili z portalu z newsletterem.

Użytkownicy

1. Karane będą wszelkie próby działań mających na celu zaburzenia porządku i spokoju na portalu.

2. Zabrania się wszelkiego rodzaju wulgarnych określeń w stosunku do drugiego użytkownika oraz mających na celu go ośmieszyć, zastraszyć czy poniżyć.

3. Uprasza się o stosowanie się do zasad ortograficznych, stylistycznych oraz interpunkcyjnych działających w języku polskim w celach lepszego zrozumienia się z innymi użytkownikami. Nagminne łamanie tego punktu będzie karane.

4. Administrator i Moderator mają możliwość zablokowania konta użytkownika, dania mu ostrzeżenia bądź zablokowania mu możliwość dodawania komentarzy na czas nieokreślony bądź określony, jeżeli uznają to za stosowne.

5. Dozwolone jest posiadanie tylko jednego konta.

6. Załoga nie ponosi odpowiedzialność za próby włamania na konto użytkownika spowodowane prostym do rozszyfrowania hasłem.

Dodawanie tutoriali

1. Tutoriale umieszczane na portalu mogą mieć dwie postacie:

– pisana (tutorial pisany + screen’y)

– nagrywana (czyli postać videotutoriala)

2. Tutorial w formie pisanej powinien być napisany starannie, zgodnie z zasadami języka polskiego, opis narzędzi danego programu, który został użyty do pisania tutoriala powinien być nazwą polską oraz angielską, np. „teraz używając Pen Tool’a/Pióra”.

3. Screen’y są umieszczane na serwerze portalu tutorials24.pl tak jak i cały tutorial.

4. Tutorial w formie video wgrywamy na swoje konto na youtube.pl, w treści tutoriala wklejamy po prostu bezpośredni link do strony z naszym video..

5. Na początku każdego videotutoriala umieszczamy INTRO portalu tutorials24.pl. Jak to zrobić jak i ściągnąć INTRO można znaleść tutaj.

6. Każdy tutorial dodany przez użytkowników, nie jest publikowany od razu na stronie, podlega on moderacji. Po pomyślnej moderacji i zaakceptowaniu przez administrację zostaje on opublikowany na stronie.

7. Dodanie tutoriala przez użytkownika jest równoznaczne z tym iż jest on jego autorem.

8. Zabrania się umieszczania tutoriali przez użytkownika jeżeli nie jest on ich autorem, wszelkie takie próby oszustw będą karane zablokowaniem konta.

9. Każdy dodany przez użytkownika tutorial po pomyślnym przejściu przez moderację będzie dodany do jego liczby tutoriali. Jednak jeżeli administracja stwierdzi iż nie jest on na wysokim poziomie w porównaniu do reszty tutoriali, może nie zostać zakwalifikowany do konkursu.

10. Jeżeli tutorial nie zostanie opublikowany przez jego właściciela przez 7 dni od napisania, zostaje on usunięty do kosza.

11. Załoga serwisu zastrzega sobie prawo do edycji tutoriali w celach polepszenia ich jakości i czytelności.

12. Użytkownik zamieszczając tutorial w serwisie tutorials24.pl wyraża zgodę na publikację takiego tutoriala na łamach innych serwisów czy portali (np. na portalach społecznościowych lub partnerskich). Ma to na celu reklamę dla portalu www.tutorials24.pl w celu zwiększenia ilości użytkowników oraz reklamy dla samego autora tutoriala..

Konkurs

1. W danym miesiącu tylko jeden tutorial spełniający nasze wymogi zostanie dodany do konkursu

2. Wygrywa użytkownik, który zyska największą ilość „okejek” za swój tutorial, czyli posiądzie największę uznanie wśród reszty użytkowników za swoją pracę.

3. Na koniec każdego miesiąca zwycięzca widnieć będzie na stronie głównej w rubryce „Aktualności”.

4. Administracja portalu, zastrzega sobie prawo do nie dopuszczenia do konkursu tutoriala, jeżeli nie będzie on spełniał wymagań, tj. będzie bardzo krótki, efekt końcowy nie będzie zadowalający, będzie zawierał mało treści edukacyjnych itd.