Nagroda za III miejsce na miesiąc grudzień 2012: Pakiet 10 kredytów w banku zdjęć fotolia.pl

Nagroda za III miejsce na miesiąc grudzień 2012: Pakiet 10 kredytów w banku zdjęć fotolia.pl

Fotolia pomaga komunikować bardziej efektywnie

Fotolia została stworzona, aby oferować kreatywne prace w przystępnych cenach. Nasza zróżnicowana biblioteka zawiera ponad 18 milionów obrazów, wektorów oraz klipów wideo royalty-free.

Niezależnie od tego czy jesteś grafikiem, menedżerem, prezenterem, przedsiębiorcą czy studentem, w Fotolii znajdziesz odpowiednie obrazy do swojej strony www, broszury, raportu lub pokazu slajdów.

Siłą Fotolii jest społeczność

Olbrzymia społeczność artystów, projektantów grafiki oraz wybranych i dobrze znanych agencji, jest odpowiedzialna za nasz wspólny sukces. Dziesiątki tysięcy obrazów, ilustracji i klipów wideo jest przesyłanych każdego dnia, a nasz międzynarodowy zespół edytorów dba o to, abyś miał dostęp do najlepszych z najlepszych.

Nasi klienci mają dostęp do ponad 18 milionów obrazów, wektorów i klipów wideo w doskonałych cenach, podczas gdy nasi artyści współpracownicy, otrzymują najwyższe prowizje na rynku. Zaufana platforma biznesowa i technologiczna pozwala osiągnąć milion pobrań każdego roku. Wszystkie obrazy dostępne w serwisie Fotolia są Royalty Free i mogą zostać wykorzystane do każdego projektu lub dokumentu, bez ograniczeń czasowych oraz bez ograniczeń na nakład.

Fotolia: Lider obrazów stockowych

Ponad 3 miliony osób wybiera Fotolia.com jako źródło dostępnych w przystępnych cenach obrazów, grafik oraz klipów wideo HD na licencji royalty free. Dzięki wprowadzeniu kolekcji Infinite, Fotolia stała się pierwszą ogólnoświatową organizacją microstock oferującą w jednym serwisie obrazy zarówno profesjonalne, jak i wykonane przez społeczność. Fotolia założona w 2004 roku w Nowym Jorku, dzisiaj jest dostępna w 12 językach i 20 strefach.

Dodaj komentarz